Bedankt, wij helpen u graag verder!

Wij danken u voor uw interesse in onze onderneming en verheugen er ons op dat u met ons contact opneemt.

Adresgegevens

U kunt ons bereiken op het volgende adres:

HaTwee BVBA
Koolskampstraat 63
B-8810 Lichtervelde
T. +32 51 63 74 20
F. +32 51 63 75 20
M. info@hatwee.be
Orders: orders@hatwee.be

Ondernemingsnummer BE 0892.645.666

Contactformulier

WENST U HET VISITEKAARTJE VAN ÉÉN VAN ONZE MENSEN? KLIK OP DE FOTO!

Naast de strategie uitstippelen neemt Hans ook een deel van de sales voor zijn rekening.

Naam: Hooyberg Hans
Functie: Zaakvoerder
E-mail: hhooyberg@hatwee.be

Ruim 30 jaar ervaring in ontwikkeling, productie, applicatie van poederlak.
Bestuurslid vakvereniging VOM, lid Technical Committee Qualisteelcoat


Naast de strategie uitstippelen coordineert Anne Mie de volledige administratie en facturatie. Daarnaast is ze met haar kennis verantwoordelijk voor alle ontwikkelingen. Voor alle technische vragen kunt u bij Anne Mie terecht.

Naam: Scheldeman Anne Mie
Functie: Zaakvoerder
E-mail: ascheldeman@hatwee.be

Ruim 30 jaar ervaring in ontwikkeling, productie, applicatie van poederlak.

Onze vertegenwoordigers Hans en Eric wijzen u graag de weg doorheen ons aanbod. Ze zoeken naar optimalisaties binnen uw proces zodat u er voordeel uit haalt om met ons te werken.

Naam: Roeland Eric
Functie: Sales
In dienst sinds: 2012
E-mail: eroeland@hatwee.be

Ruim 6 jaar ervaring in applicatie en verkoop van poederlak.

Kim zorgt ervoor dat alle inkomende orders goed verwerkt worden. Zij beheerst het volledige orderproces van A tot Z. Voor alle logistieke vragen kunt u bij Kim terecht.

Naam: Vlietinck Kim
Functie: Commerciële binnendienst
In dienst sinds: 2014
E-mail: kvlietinck@hatwee.be

Darius is verantwoordelijk voor alle marketing- en communicatie en zorgt ervoor dat u op de hoogte blijft van alle nieuwigheden van HaTwee.

Naam: Hillewaere Darius
Functie: Medewerker Marketing
In dienst sinds: 2016
E-mail: dhillewaere@hatwee.be

Bart is onze belangrijke schakel in het magazijn. Elke dag worden alle producten zorgvuldig klaargezet. Het dringende spuitwerk in ons labo is ook in goede handen van Bart.

Naam: Hoornaert Bart
Functie: Logistiek
In dienst sinds: 2009

Deze website maakt gebruik van cookies om uw bezoek na te gaan. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik hiervan. Meer informatie